e-belle.pl

koszyk
Ilość 0 szt.
Razem: 0,00 PLN

 
Virtuemart Extensions

 

 

   
 

Szanowni Klienci,

W dniach 30.04 i 2.05 nie pracujemy.

Zamówienia złożone lub opłacone do 26.04, zostaną obsłużone i wysłane w dniu 27.04.

Zamówienia złożone lub opłacone w dniach 27.04-2.05 będą realizowane od 4.05.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

POLECAMY ZAPACHY:

 

 

 

 

WYSZUKAJ PO CENIE


Cena

od: do

Zamawianie przez telefon

Zanim zadzwonisz przygotuj niezbędne informacje:

1/ Znajdź towar na naszej stronie, zanotuj jego nazwę, symbol i cenę.

Korzystaj z wyszukiwarki sklepowej, przeglądaj kategorie, marki towarów, klikaj reklamy lub zdjęcia towarów. Sporządź listę zakupów.

2/ Wybierz sposób dostawy i płatności

Kliknij "Pomoc" lub "Tematy pomocy". Przeczytaj informacje dotyczące dostaw i sposobów płatności, zapoznaj się z "Cennikiem dostaw". Zdecyduj, która forma dostawy i sposób płatności są dla Ciebie odpowiednie.

3/ Określ adres dostawy / odbioru

Zastanów się gdzie najwygodniej odbierzesz przesyłkę (dom, praca, paczkomat, etc.). Jeżeli nie pamiętasz danych adresowych, zapisz je. Pamiętaj, że musisz podać dokładny adres (z kodem pocztowym), poprawny e-mail i/lub telefon kontaktowy, na który firma przewozowa może kontaktować się przed doręczeniem przesyłki. Jeżeli adres dostawy jest inny od Twojego miejsca zamieszkania (siedziby zamawiającego), ze względów formalnych konieczne będzie podanie zarówno adresu zamieszkania, jak i dodatkowego adresu dostawy lub numeru paczkomatu. Jeżeli zamawiasz dostawę dla innej osoby, zostaniesz poproszony o podanie swoich danych oraz danych odbiorcy.

4/ Zapoznaj się z Regulaminem sprzedaży i zdecyduj czy go akceptujesz

Kliknij link "Regulamin sprzedaży" znajdujący się na naszej stronie i zapoznaj się z regulaminem. W trakcie rozmowy zapytamy Cię, czy akceptujesz Regulamin sprzedaży. Jeżeli odmówisz akceptacji regulaminu, zamówienie nie zostanie przyjętę. Pamiętaj że rozmowy mogą być rejestrowane. W takim przypadku usłyszysz odpowiedni komunikat przed rozpoczęciem rozmowy.

5/ Zadzwoń do nas i złóż zamówienie

W trakcie rozmowy zostaniesz poproszony o podanie niezbędnych informacji.

6/ Sprawdź poprawność zamówienia

Po wprowadzeniu zamówienia do systemu otrzymasz potwierdzenie jego rejestracji poczta elektroniczną. Zapoznaj się z treścią potwierdzenia. Jeżeli zauważysz jakiekolwiek błędy lub nieścisłości, skontaktuj się z nami. Jeżeli nie posiadasz lub nie podasz poprawnego adresu e-mail, weryfikacja zamówienia nie będzie możliwa. Nie będziesz mógł otrzymywać powiadomień o zmianie statusu zamówienia, nadaniu przesyłki, etc.

Polecamy na prezent - oferta limitowana

facebook

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Realizacja:Enysoft.pl

UWAGA: NASZ SERWIS UŻYWA COOKIES I PODOBNYCH TECHNOLOGII. (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Czytaj więcej....

Akceptuję cookie dla tej strony.